ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ

 

ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

"УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВІЙСЬКОВОЇ  МЕДИЦИНИ"

2019-2020 рр

 

Моніторинг Законів України, Указів Президента, Постанов Уряду та постійне інформування членів Асоціації та інших зацікавлених фахівців з метою підвищення ефективності професійної діяльності, а саме: створення незалежного простору для формування комунікаційної платформи, що забезпечить належний обмін досвідом та залучення нових членів до професійної спільноти.


Аналіз, розробка та реалізація механізмів доповнення функціонування державного сектору медичного та ментального забезпечення оборони.


Співпраця з виконавцями програм з реабілітації, реінтеграції та ресоціалізації постраждалих внаслідок військових дій представників силових структур.


Організація колективних стендів та проведення круглих столів на спеціалізованих виставках з метою обговорення проблемних питань розвитку медичного забезпечення силових структур та реабілітаційних/реадаптаційних заходів.


Співпраця з міжнародними представниками місій, спрямованих на укріплення обороноздатності та розвиток військової медицини та ментального здоров’я у складі дипломатичних та інших установ з метою підтримки експертної діяльності Асоціації та забезпечення її інтересів на зарубіжних платформах.


Створення та затвердження циклу занять з курсів тематичного удосконалення та підвищення кваліфікації для фахівців (лікарів, медичних сестер, медичних психологів).


Висвітлення діяльності Асоціації у засобах масової інформації.